Kon. Harmonie St. Cecilia 1836 Vaals
Kon. Harmonie St. Cecilia 1836 Vaals
Kon. Harmonie St. Cecilia 1836 Vaals
Kon. Harmonie St. Cecilia 1836 Vaals
previous arrow
next arrow
Slider
 • Even voorstellen

  Even voorstellen

  De oprichtingsdatum van kon. harmonie St. Cecilia 1836 Vaals staat nauwkeurig vast: 12 mei 1836. Bovendien zijn de namen van
  Lees meer
 • Carnavalsrevue

  Carnavalsrevue

  Op 5 februari 1995 vond het eerste Carnavalsconcert van de harmonie plaats in het Grensülle-paviljoen op de parkeerplaats achter restaurant
  Lees meer
 • Clublied

  Clublied

  Onze vereniging beschikt over een prachtig eigen clublied. Dit lied werd geschreven door Hans Pelzer en wordt vaak tijdens uitstapjes,
  Lees meer
 • Oudste Foto

  Oudste Foto

  Dit is de oudste groepsfoto van de Caecilien-Harmonie.
  Lees meer
 • Processies

  Processies

  Een van de oudste tradities van de vereniging is het muzikaal opluisteren van processies. Dit is een ieder jaar weer
  Lees meer
 • Concertreis

  Concertreis

  Hemelvaartsdag 06.00 uur vertrok de koninklijke harmonie begeleid door familie en supporters en burgemeester Reg van Loo met echtgenote, 130
  Lees meer

STAANDE OVATIE

Na afloop van het najaarsconcert “Grenzeloos” met als thema “natuur” en als titel “NATUURlijk” beloonden de bezoekers van het concert de harmonie en dirigent Patrick Sporken met een staande ovatie. Het repertoire was niet alledaags, misschien wel gewaagd, te noemen. Flora, fauna en landschappen in muziek “vertaald” door meer en minder bekende componisten passeerden de revue. Met de concertmars “DIE SONNE GEHT AUF” opende de harmonie het programma. De uitleg van president Jo Kern zorgde er mede voor, dat hetgeen de componist met zijn notenspel bedoelde, makkelijker toegankelijk werd: de angstaanjagende verschijning van de TYRANNOSAURUS REX, de geluiden van en in de natuur, het gevecht met de prooi in doodsangst. De beklimming van de MONT BLANC onder mooie maar ook tegenzittende weersomstandigheden. De snelle huppelende bewegingen van de KANGOEROE, de bijzondere geologie en energetische kracht van de streek SEDONA en de luie, elegante dans van de reusachtige “WHALE”, de witte vinvis, om maar enkele voorbeelden te noemen. Ook de muziekstijlen varieerden van klassieke swing in “DE UIL”, tot de jazzy sound van “EARTH, WIND AND FIRE”, de evergreen “AUTUMN LEAVES” (“Les Feuilles Mortes”) en de filmmuziek “CHICKEN RUN”. De expositie van dier-tekeningen van Remy Hubregtse completeerde het thema van het concert. Bij alle muziek m.b.t. de natuur was de toegift over ons mooie Limburgse landschap, “MY DEAR COUNTRY”, natuurlijk precies op zijn plaats.

 • Naar muziek luisteren geeft veel mensen vreugde en plezier. Zelf muziek maken geeft nog meer voldoening. Als je muziek wilt

  Lees meer
 • De oorspronkelijke 'Chronik' bevindt zich in het archief van onze vereniging. Het is een omvangrijk werk van 374 pagina's, met

  Lees meer
 • Harmonie Vaals werd in 1959 uitgebreid met een drumband. Op dit moment bestaat de drumband uit 10 leden. De drumband

  Lees meer