Kon. Harmonie St. Cecilia 1836 Vaals
Kon. Harmonie St. Cecilia 1836 Vaals
Kon. Harmonie St. Cecilia 1836 Vaals
Kon. Harmonie St. Cecilia 1836 Vaals
previous arrow
next arrow
Slider
 • Even voorstellen

  Even voorstellen

  De oprichtingsdatum van kon. harmonie St. Cecilia 1836 Vaals staat nauwkeurig vast: 12 mei 1836. Bovendien zijn de namen van
  Lees meer
 • Carnavalsrevue

  Carnavalsrevue

  Op 5 februari 1995 vond het eerste Carnavalsconcert van de harmonie plaats in het Grensülle-paviljoen op de parkeerplaats achter restaurant
  Lees meer
 • Clublied

  Clublied

  Onze vereniging beschikt over een prachtig eigen clublied. Dit lied werd geschreven door Hans Pelzer en wordt vaak tijdens uitstapjes,
  Lees meer
 • Oudste Foto

  Oudste Foto

  Dit is de oudste groepsfoto van de Caecilien-Harmonie.
  Lees meer
 • Processies

  Processies

  Een van de oudste tradities van de vereniging is het muzikaal opluisteren van processies. Dit is een ieder jaar weer
  Lees meer
 • Concertreis

  Concertreis

  Hemelvaartsdag 06.00 uur vertrok de koninklijke harmonie begeleid door familie en supporters en burgemeester Reg van Loo met echtgenote, 130
  Lees meer

OPEN-AIR 2019

ZONDAG 23 JUNI 14.30 UUR
Het jaarlijkse programma van de Koninklijke Harmonie getuigt elk jaar weer van de veelzijdigheid van de harmonie. Het jaarlijkse “OPEN-AIR” is daar mooi voorbeeld van. Met lichte schtimmungs-muziek luidt de harmonie haar zomerreces in. Het “OPEN-AIR” voorziet bovendien in een behoefte aan gezellige muziek bij het genot van een hapje en een drankje te beluisteren vanaf het uitgebreide terras bij ZERA op het Prins Willem Alexanderplein, want het plein is steeds weer goed gevuld. Voor de harmonie is het ook een uitstekende gelegenheid om de jonge muzikanten van de Jeugdharmonie mee te laten musiceren en ervaring te laten opdoen. En ook voor de drumband betekent het een extra podium om hun muziek te laten horen. Een barbecue zorgt voor de nodige lekkere grilwaren. Voor deze editie heeft de harmonie voor afwisseling gezorgd door het contracteren van de Vaalser formatie “3 STONES”, die de variëteit aan muziek nog zullen vergroten. Bij goed weer is het publiek dus verzekerd van een paar gezellige muzikale (en als men wil culinaire) uurtjes. Dus alvast reserveren: zondag 23 juni vanaf 14.30 uur op het Prins Willem Alexanderplein.

 • De oorspronkelijke 'Chronik' bevindt zich in het archief van onze vereniging. Het is een omvangrijk werk van 374 pagina's, met

  Lees meer
 • Harmonie Vaals werd in 1959 uitgebreid met een drumband. Op dit moment bestaat de drumband uit 10 leden. De drumband

  Lees meer
 • Naar muziek luisteren geeft veel mensen vreugde en plezier. Zelf muziek maken geeft nog meer voldoening. Als je muziek wilt

  Lees meer